Spojuje nás alternativa.

NDHP – alternativní nástroje pro náročný trh

palety ndhp

PRODUKTY

Půlpalety s vysoce kvalitními parametry

Podpěry palet NDHP v operativním leasingu jsou pro snadnou identifikaci označeny zeleně. Nátěr pouze podpěr má hlubší ekologický smysl, likvidace natřeného dřeva je obtížnější a poškozuje životní prostředí. Vzniká „zelený paletový pool“ s ekologickým vzorcem recyklace palet.

EKOLOGIE

Zelený paletový pooling

Operativně pronajímané palety NDHP byly natřeny zeleně, což výrazně usnadňuje jejich identifikaci. Pravidelné zpracování a pronajímání těch samých palet pozitivně ovlivňuje životní prostředí tím, že snižuje množství odpadu. Díky tomu vzniká tzv. ‚Zelený paletový pooling‘, které podporuje ekologický přístup k řízení paletových zdrojů.

Producent palet
palety drewniane

KVALITA

Ověření nezávislými inspektory

Výrobní a opravárenské procesy nových výrobků pod značkou NDHP ověřují nezávislí inspektoři. Palety jsou certifikovány Institutem technologie dřeva potvrzujícího kvalitu fytosanitárního ošetření v souladu se směrnicí ISPM15.

RECENZE

Výhodná spolupráce.

Spolupracujeme s firmou NDHP Polska již několik let.
Služby jsou vždy poskytovány k naší spokojenosti, včas a bez výhrad, s dodržením odpovídající profesionální pečlivosti. Palety NDHP jsou velmi kvalitní a mají certifikáty požadované v sítích. Díky této spolupráci se nám rozhodně podařilo snížit náklady spojené s dodavatelským řetězcem.

PARTNEŘI

Staňte se partnerem NDHP Polska

Vyzýváme Vás ke spolupráci s naší společností

Kontakt .

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Sídlo společnosti Nove Sady 988/2, 602 00 BRNO

Agnieszka Solecka

Mobilní telefon: +420 734 482 546

e-mail: palety@ndhp.eu

Přejít nahoru